Cubicle System Nedir?

Cubicle Sistem Nedir?

 

Birçok cubicle desenine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz desen için bize kod numarasını gönderip, sizin için en uygun olan tasarımı tarafınıza hazırlarız.
Cubicle diğer adıyla compact laminat, Kraft kağıdının ve reçinenin yüksek ısı (150°C) ve yüksek basınçta (100 bar kg/cm2) prese girmesi ile oluşan masif dayanıklı bir malzemedir. İstenilen Kraft kağıdı ile birlikte istenilen desen ve şekil verilebilmektedir.
 
 cubicle system , adalicam. dekorasyon. cam , işleme,alüminyum, paslanmaz,
Cubicle sistemleri 12 mm kalınlığı ile her alanda kullanılabilmektedir. Dayanaklılığı ve tasarruf sağlamasının yanı sıra tuğla örme, sıva ve seramik işlerinden de tasarruf sağlatmaktadır. Cubicle sistemler genellikle compact laminat uygulanarak yapılmaktadır. Cubicle kullanım alanları çok geniş olabilmektedir. Mesela okul, iş merkezi, havaalanı, hastane, fabrika binası, spor tesisleri, oteller ve daha birçok yerde kullanılmaktadır.Cubicle sistem uygulamalarında WC’lerde kurulacak yerin durumuna göre ölçüler alınmakta ve buna göre ölçülenmektedir. Genellikle 366×154 compacktlardan oluşmaktadır. Fakat her proje birbirinden farklı olduğu için farklı olarak ebatlanmaktadır. Demontable şekilde oluşturularak gerekli aksesuarlar yardımı ile montajlanmaktadır.
 
İç mekanlarda kullanılan cubicle’lar 2 ve 20 mm , dış cephede kullanılan laminatlar ise 2 ve 13mm arasında istenen her kalınlıkta üretilmektedir. Bu tip uygulamalarda deneyimli ekibimiz size yardımcı olacaktır.
 

Compact forming olarak bilinen ve özel olarak günümüzde üretilen compact laminatlar U,L,S VE 4. Kenar bükümleriyle 90 derece bükülebilmektedirler. Kullanıcının vereceği ölçülerde ve renkte, istenen şekilde bükülen compact laminatlar fabrikadan hazır olarak gelmektedir. Diğer bir alternatif olarak belli bir yarıçapta bükülmesi istenen compactforming panaller ısıtılarak yapılan özel kalıplarda bükülebilmektedir. Siz istediğiniz cubicle seçin biz sizin için uygulayalım..

İnternet Sitesi : Adalicam Dekorasyon
Facebook Sitesi : Adalicam Dekorasyon
Twitter  Sitesi : Adalicam Dekorasyon

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: