Alüminyum Cephe Kaplama Nedir ve Cephe Kaplamayı En İyi Nerede Yaptırırız?

Alüminyum Cephe Kaplama Nedir?

adalicam alüminyum kaplama

Bilindiği gibi Alüminyum gümüşümsü renkte bir metaldir ve Doğada genellikle toprağımsı kil gibi bulunur ayrıca yükseltgenmene karşı üstün bir direnci ile tanınır. Bu direncin temelinde paslanmaya karşı özelliği yatar. Endüstrinin bir çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapılında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yere sahiptir.

Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayii içinde vazgeçilmez bir hal almıştır. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanlarında da bulunmaktadır.


Alüminyumun Avantajları Nelerdir?

ALÜMİNYUM SINIRSIZDIR : Son derece fonksiyonel bir malzeme oluşu sınırsız sayı ve şekilde üretilmesini sağlar…

ALİMİNYUM ESNEKTİR : Tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her şekle girebilir, hayatın her alanında kullanılır.. Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir.

ALUMINYUM UZUN ÖMÜRLÜDÜR : Her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme alüminyumdur. Ağaçtan 43, PVC’den 23 kat daha sağlamdır. Alüminyum; rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ültraviyole ışınlarına karşı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakımı kolaydır.

ALÜMİNYUM ÇEVRECİDİR : Alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, sağlıklıdır, doğaya ve ekonomiye katkı sağlar…

ALİMİNYUM RENKLİDİR : Alüminyum her zevke hitap eder ve istenilen her renge boyanabilir. Boya alüminyumun koruyucu direncini ve dayanıklılığını artırır.

ALUMİNYUM YAYGINDIR : Alüminyumun kullanımı 1975 yılından bu yılına Avrupa’da kişi başına %85, Japonya’da %153 oranında artmıştır.

ALÜMİNYUM TEKNOLOJİKTİR : Taşıt araçlarından uzay mekiğine, ambalajdan inşaata, trenden uçağa, karoseriden dekorasyona, iletişimden ısı yalıtımına ve daha bir çok alanda alüminyum kullanılmaktadır.


En İyi Alüminyum Cephe Kaplama Nerede Yapılır?

Alüminyum cephe kaplama ne kadar yararlı bir şey olmuş olsa da güvensiz ellerde yapılan kaplamalar firmanız için sorun teşkil edebilir. Bu sorunları en aza yadırgamak için güvenli ve kaliteli hizmetler veren firmaları tercih etmeniz en iyisidir.
Başlıca firmalar arasında Adalıcam Dekorasyon Gelmektedir. Alüminyum Cephe Kaplama işlerinizi güvenerek teslim edeceğiniz bir firma.

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: