Buzdolabı Tasarımı LG ile Değişiyor

LG’nin yeni Pratik Kapı buzdolabı, beyaz eşya tasarımına bambaşka bir yaklaşım getiriyor.

LG Electronics’in yeni Pratik Kapı (Door-in Door) buzdolabı (GR-D907LS) beyaz eşya tasarımına yeni bir boyut kazandırıyor. Dört kapılı yeni LG buzdolabı, Pratik Kapı Sistemi ile yiyecek-içeceklere ayrı bir kapıdan erişim sağlayarak enerji tasarrufu sunuyor.

LG’nin yeni dört kapılı Pratik Kapı buzdolabı ilk olarak Avustralya’da pazara sunuldu. Tüketici talepleri doğrultusunda bu ülkede tanıtımı yapılan buzdolabı, inovatif Pratik Kapı özelliğine sahip. Kullanıcılar kapakta bulunan tuşa bastıklarında buzdolabının ana kapısından ayrı bir kapıyla gıdalara erişebiliyor. Akıllı tasarım sayesinde buzdolabının içinde yeni bir alan yaratılmış oluyor, bu da kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

Yeni buzdolabı, Avustralya’da pazara sunulan en geniş kapasiteli Frech Door modeli olma özelliği taşıyor. Ürünün Pure N Fresh adlı filtresi, buzdolabının içindeki kokuları temizliyor. Ayrıca çok az yer kaplayan buz yapıcı sayesinde buzdolabı içindeki alan artarken üç katlı dondurucu sistemi kullanıcıların yiyecekleri kolay şekilde düzenlemesine olanak tanıyor.

LG Electronics Beyaz Eşya Bölümü Başkan Yardımcısı Moon-bum Shin, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “LG, tüketicilere kullanım kolaylığı sağlayan, aynı zamanda yiyecekleri daha uzun süre taze tutan buzdolapları üretmeye devam edecek. En yeni premium buzdolabımızı Avustralya pazarına sunduk.

girgez.wordpress.com / Kaynak / LG / Buzdolabı /

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: